Za zakrętem

Sandra Cicha

Blog książkowy > Autorzy > Sandra Cicha > Za zakrętem

Autor

Wydawnictwo

Data premiery

03.08.2022

Za zakrętem – Zapowiedź

Kurator Grabowska lubi swoją pracę… zazwyczaj. Jej były podopieczny, Tadeusz Grosicki, przebywa w zakładzie psychiatrycznym, gdzie trafił po tym, jak próbował ją zaatakować. Mimo że mężczyzna znajduje się pod stałym nadzorem lekarzy, jego groźby wciąż wywołują w Joannie lęk. Nadal trwa też sprawa sądowa Mileny Kuchcińskiej. Kobieta, oskarżona o próbę zabójstwa Grabowskiej, nie wyraża skruchy i wciąż zaprzecza, że to ona uszkodziła samochód Joanny.
Chociaż wspomnienie wypadku, w którym prawie straciła życie, wywołuje w Joannie niepokój, stara się nie poddawać tym emocjom. Skupia się na tym, co dobre: trójce dzieci, dającej satysfakcję pracy, a także na związku z czułym i atrakcyjnym Pawłem.
Kiedy pewnego dnia obcy mężczyzna próbuje odebrać dzieci Joanny ze szkoły, wszystkie lęki związane z wydarzeniami sprzed paru miesięcy wracają. Czy to Grosicki chce zemścić się na urzędniczce? A może to jakiś wspólnik Kuchcińskiej? Albo ktoś zupełnie inny, jeden z nowych „klientów” pani kurator? Ktoś ewidentnie próbuje zaszkodzić Grabowskiej. Ktoś na nią poluje…

„Za zakrętem” to wciągająca, mocno osadzona w rzeczywistości powieść obyczajowa o życiu kobiety wykonującej trudną i odpowiedzialną pracę, o jej rodzinie, przyjaciołach oraz o podopiecznych, którzy potrzebują jej pomocy. To także wciągający thriller z zagadką kryminalną w tle.

Inne tytuły w tej kategorii


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *