Świąteczna mordercza gra

Alexandra Benedict

Blog książkowy > Kryminał, sensacja, thriller > Świąteczna mordercza gra

Wydawnictwo

Data premiery

26.10.2022

„Świąteczna mordercza gra” to powieść idealną dla fanów Agathy Christie czy filmu „Na noże”. To również doskonała propozycja na prezent dla fanów kryminałów. Premiera książki zaplanowana jest na 26 października.

🗝️ O czym jest „Świąteczna mordercza gra”? 🗝️

Wskazówek jest dużo, ale ofiar jeszcze więcej…

Lily Armitage nigdy nie zamierzała wracać do Endgame. To tu dwadzieścia jeden lat temu w Boże Narodzenie zmarła jej matka. Jednak kiedy umiera jej ukochana ciotka, Lily otrzymuje list z prośbą, aby po raz ostatni wróciła do Endgame House i wzięła udział w rodzinnej tradycji: corocznym poszukiwaniu skarbów. Na zwycięzcę czekają akty własności rezydencji.

Lily nie zależy na spadku. Ale ciotka złożyła jej jeszcze jedną obietnicę: wskazówki ujawnią również, kto naprawdę zabił matkę Lily wiele lat temu.

Przez dwanaście dni, dziewczyna musi mieszkać w Endgame House ze swoimi kuzynami. Wkrótce staje się jasne, że każdy z członków jej rodziny ma swoje własne powody, by wygrać tę rozgrywkę. I nie wszyscy grają uczciwie…

Gdy burza śnieżna odcina ich od świata, gra staje się śmiertelnie niebezpieczna. Teraz każdy walczy nie o spadek, ale o przeżycie.


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *