Nienarodzona

Ewa Przydryga

Blog książkowy > Kryminał, sensacja, thriller > Nienarodzona

Wydawnictwo

Data premiery

01.06.2022

Liczba stron

320

Nienarodzona – Zapowiedź

Laura Wagner znika. Wraz z rozwojem śledztwa policja ustala, że będąca w zaawansowanej ciąży kobieta targnęła się na własne życie. Nie wierzy w to siostra zaginionej, która na własną rękę próbuje dotrzeć do prawdy. Szybko przekona się, że w małej miejscowości upływający czas nie leczy ran. A dom, który niegdyś był ostoją, przerodził się w wylęgarnię koszmarów i strachu. „Nienarodzona”, owiany mrokiem i tajemnicą thriller Ewy Przydrygi, w księgarniach już od 1 czerwca!

Energetyczny thriller o spirali przemocy dewastującej życie. Wciąga!
– Robert Małecki

Ślad po Laurze Wagner zaginął, trop urywa się w zakolu Warty. To tam znaleziono jej wywrócony do góry dnem kajak. Mijają dni, a ciała Laury wciąż nie udaje się odnaleźć. Mnożą się za to kolejne sekrety z jej życia. Wszystkie są związane z mającym się wkrótce narodzić dzieckiem.

Na jaw wychodzą nowe fakty. Trzy tygodnie przed zaginięciem kobieta zgłosiła włamanie do swojego domu. Na terenie jej położonej na odludziu posesji dochodziło też do innych niepokojących incydentów. Każdy z nich miał swoje odbicie w sennych majakach Laury. Kobiecie nękanej koszmarami o nawiedzającym ją cieniu udzieliła się atmosfera obłędu i szaleństwa.

Oplata jak pajęczyna. Nie uwolnisz się od niej do ostatniej strony!
– Piotr Kościelny

Zlekceważone przez policję zgłoszenie prowadzi do dramatycznego odkrycia, które całkowicie odmieni dalszy bieg śledztwa. Spirala obłędu zacieśnia się w chwili, gdy nadchodzą wyniki badań ustalających ojcostwo nienarodzonego dziecka Laury…

W małej, zamkniętej społeczności i idealnych domach na przedmieściach Ewa Przydryga budzi demony. „Nienarodzona” to gęsty od zwrotów akcji thriller pełen mrocznych, skrywanych przez długie lata tajemnic i sekretów, które wreszcie wyjdą na jaw…


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *