Dziennik YouTubera 3. Nie ma lekko

Marcus Emerson

Blog książkowy > Dla dzieci > Dziennik YouTubera 3. Nie ma lekko

Wydawnictwo

Data premiery

10.08.2022

Liczba stron

176

Seria

Kid Youtuber

Dziennik YouTubera 3. Nie ma lekko – Zapowiedź

Comic Con, czyli ziemia obiecana wszystkich geeków, nerdów i fanboyów. Nie mogło tam zabraknąć niesfornego Davy’ego i jego przyjaciół. Krissy, będąca VIP-em na tej imprezie, spędza swój czas na rozdawaniu autografów. Fani wciąż pamiętają jej słynny filmik „Podwieczorek z Bo-bo”, który viralowo rozprzestrzenił się po sieci. Annie, Chuck i Fergus skupiają się na stworzeniu jakiegoś niesamowitego przebrania na konkurs na najlepszy cosplay.

Niestety, wygląda na to, że ich wysiłek pójdzie na marne. Ktoś ukradł główną nagrodę w konkursie! Davy natychmiast podejmuje się namierzyć złodzieja – ale wszystko co znajduje, to kłopoty…

„Dziennik Youtubera. Nie ma lekko. Sezon 3” to przezabawna historia o przygodach chłopca z ambicjami skierowana do dzieciaków między 8. a 14. rokiem życia. Książka o marzeniach zostania gwiazdą internetu, która wciągnie tak, że w końcu zapomni się o ciągłym zaglądaniu do telefonu. Jak każda pozycja Marcusa Emersona jest to nie tylko pełna przezabawnych anegdot i ilustracji rozrywka, ale też opowieść o wartościach, jakimi należy się kierować. Autor przemyca, pod płaszczykiem absurdalnie zabawnych opowiastek, dużą dozę życiowych mądrości.

Lektura obowiązkowa dla każdego dzieciaka, który chciałby stać się kolejnym Pewdiepie lub członkiem ekipy Friza!


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *